Ze względu na sytuację jaką przeżywamy w tym roku św. Mikołaj i tak dotarł do wszystkich dzieci naszej parafii. Św  Mikołaj jeździł konno od domu do domu dzieci w Radoszowach i rozdawał prezenty. Każde dziecko wiedziało o tym, że św. Mikołaj przyjedzie dlatego czekało przed furtką lub drzwiami swego domu albo mieszkania. Pomimo smutku jaki przeżywamy ta inicjatywa Mikołaja sprawiła dzieciom i dorosłym wiele radości w naszej parafii.

W sobotę 19.09.2020 o godz . 15.00 rozpoczęliśmy uroczystą Mszą św. Uroczyste dożynki, które przygotowała miejscowość Dobieszów. Starostowie dożynek przy bramie kościoła czekali wraz z paniami niosącymi koronę na ks. Proboszcza, który pobłogosławił ich i zaprosił na Eucharystię.

Zdjęcia w >>GALERII<<

14 września przeżywaliśmy kolejny dzień fatimski, w którym uczestniczyły dzieci I komunijne. W tym roku 13 września do I komunii szło 5 dzieci z naszej parafii: Alan Grabowski, Wiktoria Wolny, Zuzanna Lonc, Oiwia Bryniak i Emilia Wiśniewska.

Zdjęcia w >>GALERII<<

W tym roku pomimo pandemii w całym świecie w naszej parafii jak co roku odbyła się procesja Bożego Ciała ulicami naszej parafii do 4 ołtarzy.