W Niedzielę Palmową, w Ucieszkowie, odbył się kiermasz świąteczny, który zachęcał mieszkańców do zakupu ręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych oraz ciasteczek.

Dziękujemy paniom z parafialnego zespołu Caritas za przygotowanie tego kiermaszu.

W Ucieszkowie oraz w Radoszowach, w Niedzielę Palmową, zebraliśmy się przed Mszami Świętymi na dworze, aby poświęcić palmy. Następnie wyruszyliśmy w procesji do kościołów. Niezwykłym towarzyszem był osiołek.

Po południu odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Dobieszowa, w trakcie której wierni odczytywali rozważania oraz nieśli swoje krzyże.

Zdjęcia w >>GALERII<<

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na wyjątkową Pasterkę dla Dzieci, która odbędzie się o godzinie 15:00 w Wigilię Bożego Narodzenia.

W trakcie Pasterki dla Dzieci pragniemy zaprosić Was do uczestnictwa w wyjątkowym spektaklu — Żywej Szopce. To niezwykłe przedstawienie przeniesie Was w czasie do betlejemskiej nocy, ukazując najważniejsze wydarzenie w historii świata — narodzenie Jezusa Chrystusa.

Od 15 lat w parafii Radoszowy działa chór, który został założony przez ówczesnego proboszcza ks. Arnolda Nowaka. Dziś chór śpiewa w parafii i na różnych wyjazdach. Opiekunem jest obecny proboszcz ks. Grzegorz Sonnek.

Zdjęcia w >> GALERII <<

Na początku grudnia w naszych Parafiach wiele się działo. Do grona Dzieci Maryi dołączyły nowe osoby, do naszych dzieci przybył św. Mikołaj, a w Ucieszkowie odbył się kiermasz świąteczny.

Zdjęcia w >> GALERII <<